Saç Rengini Koruma

netcadisi
Saçımızı yeni boyattığımızda başlangıçta her zaman güzel görünür. Ancak bir süre sonra renk soluklaşır ve canlılığını kaybeder. Bu da hayal kırıklığına uğramamıza neden olur. Saçlar boyandıktan sonra daha ilk yıkamada güzelliğini yitirmeye başlar. Bu durumun suçluları aşırı alkali içeren şampuanlar, ultraviyole ışınlar, klor ve kimyasal kalıntılar vardır. Bu faktörler bir araya gelerek saçların solmasına neden olur. Saçların canlılığını kaybetmemesi için şampuanları daha az kullanın ve alternatif şampuanları deneyin. Saçlar halihazırda canlılığını yitirmişse saçlarınızı hafif nemlendirin, at kuyruğu ya da kabarık modelleri deneyin. Saçlarınızı doğal yollarla kurutmaya çalışın. Klima ve fön saçların nemini alıp götürür. netcadisi.com Saçlarınızı çok sıcak su ile değil ılık su ile yıkayıp durulayın. Saçlarınızı güneçten koruyun. Ultraviyole ışınlar saçın parlaklığını alır götürür. Bir şapka ya da eşarp kullanın.netcadisi.com Havuza girdiyseniz saçlarınızı hemen şampuanlayın. Klor saçları soldurur. Saç bakım ürünlerini dikkatli seçin ve kaliteli ürünler kullanın.
gul-sen 0
Yazı için teşekkürler... Maalesef ben de dertliyim bu konuda... Boya koruyucu şampuanlardan kullanmama rağmen sonuç değişmiyor... Üstelik şampuanım kafa derisini de tahriş etti... Piyasadaki şampuanlardan en iyisi hangisi acaba? Kuaförde satılanlar iyi midir? Onlar da fiyat açısından ekonomik değiller... Teşekkürler :)
muberra 0
EVET YAZILANLARA KATILIYORUM ŞAMPUANDA EN GÜVENİLİRİ BİTKİSEL OLANLAR BEN FLYTO DİYE BİR MARKA KULLANIYORUM ÇOK DA MEMNUNUM :))))
nadi 0
merhaba gülşen bana göre se şu şampuanı denemelisin (head shoulders) bu şampuanı hem bay hemde bayanlar için dene en iyisi bu kuafördeki şampuanlar çakma olabilir geçmiş olsun iyi akşamlar.
gul-sen 0
Çok teşekkürler, deneyeceğim, inşallah faydalı olur. İyi akşamlar:)

Bu sorunun istatistikleri